Łukasz

Niezwykle inteligentny i oczytany. W „Samym Życiu” zajmuje się kulturą. Zdolny do wielkich uczuć i czynów graniczących z szaleństwem. Po wypadku, w którym zginęła jego matka, a w którym Łukasz złamał kręgosłup, wyjechał do Bostonu. Łukasz nie radzi sobie z wielkimi emocjami. Po próbie samobójczej przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Zakochuje się nieszczęśliwie. Kochał Agnieszkę, która była partnerką jego ojca. Również związek z Kiką okazał się porażką. Gdyby Łukasz spotkał szczęśliwą miłość, byłby oddanym i kochającym partnerem. Teraz jednak czeka go długa i wyczerpująca walka o córkę Zosię.


lubie łukasza
supcio
dj paweł
2011-03-11 16:18:11
No i co z tego, że wstał z wózka...
Mam poważne wątpliwości, czy dobrze się stało, że podniesiono Łukasza z tego wózka. Stracił całą swoją charyzmę i - środki wyrazu. Na tym wózku wyczyniał cuda. Potrafił nim przekazać cały nastrój i dramaturgię. Wymyślał różne sposoby grania! A teraz ma kulami zajęte ręce, a nogi i tak niesprawne. Musi się o coś oprzeć i odłożyć kule, żeby zagrać scenę i to jest bez sensu. Stał się smętny i nijaki. Nawet jak będzie zupełnie zdrowy, to też będzie mniej ciekawy niż jak był zbuntowanym inwalidą. Takie jest moje zdanie. Jak scenarzyści będą spełniać prośby publiczności, to tego serialu nie da się oglądać.
Magda
2010-07-29 22:44:24
do Fanki
masz rację,ale wiele wątków zostało wprowadzonych nie wiadomo po co. wszystko zaczyna się i kończy za szybko. kiedyś było inaczej :-( tak samo zrobili z wątkiem rodziców Kiki, czemu są skłóceni ? dawniej to potrafili ciągnąć wątek, przeplatać go z innym, coraz bardziej komplikować...
kasia
2010-02-21 11:50:35
Łukasz!
w końcu stanął na nogi z tego wózka :) Z Kiką tworzył świetny związek może warto by było żeby do siebie wróicli
AniaSc
2010-01-19 20:15:14
Ojciec Łukasza
Zastanawiam się co się stało z Jackiem Stępińskim, jak się okazało ojcem Łukasza. Po co scenarzyści wprowadzili jego wątek do serialu, skoro teraz wcale o nim nie wspominają. Przecież jako ojciec Łukasza powinien być przy nim kiedy ten miał kłopoty z Kiką i w ogóle... Może pomyślcie, żeby coś z tym zrobić. Bo robicie z ludzi wariatów. Pozdrawiam całą ekipę.
fanka
2010-01-03 19:52:29
 

więcej...

komentarze


:33