1 2 3 4 5 6

 • Kacper

  O tej postaci nie da się opowiedzieć w jednym zdaniu - biznesmen, czy gangster? Dobry czy zły? Kochający mąż, czy działający na granicy prawa przedsiębiorca?

 • Maria

  Socjolożka. Rozwódka. Wciąż szuka miłości. Choć już dwukrotnie ją znalazła, za każdym razem się na niej zawodziła. Ostatnio uważa wręcz, że na dobre zrezygnowała już z tych poszukiwań, ale myśląc tak, oszukuje samą siebie. Marysia po prostu nie potrafi żyć bez wielkich, intensywnych uczuć.

 • Teresa

  Dziennikarka z powołania. Była redaktor naczelna „Samego Życia”. Pragmatystka, twardo stąpająca po ziemi, która przekonuje się, że świat nie jest w pełni logiczny i czarno-biały.

 • Vadim

  Chirurg światowej sławy, Rosjanin, niezwykle przystojny, tajemniczy. Marysia poznała go na kongresie okulistycznym i dla niej była to miłość od pierwszego wejrzenia.

 • Pino

  Włoski dziennikarz specjalizujący się w modzie. Romantyk, ale stały w uczuciach. Od pierwszego wejrzenia zakochał się w Agnieszce i został w Polsce, aby o nią walczyć.

1 2 3 4 5 6


Notice: Undefined index: rss in /usr/local/www/akson/www/tvseries/samozycie-pl/application/controllers/CharactersController.php on line 50

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /usr/local/www/akson/www/tvseries/samozycie-pl/application/controllers/CharactersController.php on line 51

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /usr/local/www/akson/www/tvseries/samozycie-pl/application/controllers/CharactersController.php on line 52

:35